Züchex, sektörün ufkunu genişletecek

19 Ağustos 2014 Salı

Bu yıl 25’incisi düzenlenecek olan Züchex Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 3-7 Eylül günleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde züccaciye sektörüne yön veren sektörün önde gelen yenilikçi ve öncü markalarına ev sahipliği yapacak

zuchex-sektorun-ufkunu-genisletecek

Züccaciye sektörünün 3 milyar dolara ulaşan ticaret hacmine ve Türkiye ekonomisine yaptığı katkılar sayesinde katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisini her dönemde üzerine çekmeyi başaran Züchex, artan katılımcı sayısı ve ürün çeşidiyle sektörün ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.

Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın da 4’üncü büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Züchex, sektöre can vermeye, ihracat ve ithalat potansiyelini arttırmaya da devam edecek.

Birçok ülke iştirak edecek
Sektörün önde gelen ülkelerini her yıl istikrarlı bir artış grafiğiyle tek bir çatı altında toplamayı başaran Life Media, bu seneki Züchex Fuarı’nda da dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler için ilgi odağı olacak.

Ekonomi Bakanlığı, Ticaret Odaları, Ticari Ataşelikler ve birçok sivil toplum kuruluşunun desteğiyle fuara bu yıl İngiltere, Japonya, Azerbaycan, BAE, Cezayir, Gana, Gürcistan, İran, Hırvatistan, Kazakistan, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Suudi Arabistan, Şili, Rusya, Umman, Ürdün, Tunus ve Yunanistan’dan gelecek olan alım heyetleri iştirakiyle yine yoğun bir katılım bekleniyor.

Ticaretin hacmi farklı boyut kazanacak
Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren yüzlerce züccaciye firması, gelecek on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Ürünlerin tanıtımı için hazırlanan özel showlar, ziyaretçilerin ilgisini çekecek ünlü isimler bu yıl da Züchex’te yeniden güzel anlar yaşanmasını sağlayacak. 4 gün boyunca birbirinden farklı organizasyonlarla şenlenecek olan Züchex Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da keyifli saatler eşliğinde ticaretin hacmi farklı bir boyut kazanacak.

Buna paralel olarak bu sene ilk kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en geniş kapsamlı fuarı olma özelliğini de taşıyan 25’inci Züchex 2014 fuarı ile aynı tarihte 14’üncü Hall’de yapılacak olan Züchex Home Fuarı, bir anlamda Züchex fuarının da tamamlayıcısı olacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri