Zorlu Center, Avrupa’nın en iyisi seçildi

21 Nisan 2016 Perşembe

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ICSC European Shopping Centre Awards'ta “New Development” kategorisinde Avrupa'nın “En İyi Alışveriş Merkezi” seçildi

zorlu-center-avrupanin-en-iyisi-secildi

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ve Avrupa’da alışveriş merkezlerine verilen en prestijli ödül olarak kabul edilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta kendi dalında Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’ne layık görüldü.

 

Zorlu Center, 10 ülke adına yarışan 12 finalist alışveriş merkezi arasından seçilerek “New Development” kategorisinde ödül kazandı.

 

Milano’da gerçekleşen ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın, “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC European Shopping Centre Awards'ta en iyi alışveriş merkezi seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya ulaşmak için çok çaba sarf ettik. Hizmete girdiğimiz ilk andan itibaren gerek marka karmamız gerekse yıl boyu süren ve geleneksel hale getirdiğimiz kampanya ve etkinliklerimizle misafirlerimizin kalbine dokunduk. Bu başarıda emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyor ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyorum.” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri