Perakende PageSkin

Ziyaretçilerinin vazgeçilmezi olan Akasya 4 yaşında!

Anadolu Yakası’nın iddialı projesi olarak misafirlerle buluşan Akasya, bu ay 4’üncü yaşını kutluyor. Açıldığı ilk günden bu yana ziyaretçileri için keyifli alışveriş deneyimi ve zengin sosyal yaşam seçenekleriyle vazgeçilmez olan Akasya, bu ay misafirlerini birbirinden farklı sürprizlerle karşılıyor

Ziyaretçilerinin vazgeçilmezi olan Akasya 4 yaşında!

 

 

Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış ve en sevilen markalarını misafirleriyle buluşturan Akasya 4’üncü yaşını birbirinden farklı ve heyecanlı sürprizlerle kutluyor. Moda ve eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiren Akasya, hayatına dokunduğu ve kendisini tam dört yıldır yalnız bırakmayan misafirleri için hazırladığı dopdolu sürpriz ve etkinliklerle ziyaretçilerini bekliyor.

 

Yıllardır birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Akasya Mart ayında her hafta sonu misafirlerini, Akasya Perilerinin sürprizleriyle karşılayacak.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde son zamanların en keyifli ikilisi ünlü oyuncu Enis Arıkan ve annesi Selma Arıkan, her ay devam ederek gelenekselleşen Akasya Sohbetleri’nde ise ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı ve uzman terapist Eralp Caner misafirlerle buluşacak.

 

Fotoğraf çektirme alanının da kurulacağı alışveriş merkezinde, dileyenler bu anıları ölümsüzleştirebilecek.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin