Zincir mağazacılıkta prodüksiyon yönetiminde RTP etkisi

17 Ağustos 2015 Pazartesi

Açılan her şube farklılığı yakalamak adına mağaza içinde de yeniliğe gitmek zorunda. Prodüksiyon yönetimi de bu farklılığı ortaya çıkarabilecek önemli bir unsur. Farklı bir prodüksiyon yönetimi için çözümler sunan RTP Medya, sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor

zincir-magazacilikta-produksiyon-yonetiminde-rtp-etkisi

Günümüz de mağaza, market, otomotiv başka olmak üzere birçok işletme bugün yurt içinde ve yurt dışında bir çok şube açmakta. Ancak bu şubelerin içinde ki gerek müzik gerekse prodüksiyon çalışmalarında etkisiz kalmakta. İstanbul da yapılan bir müzik tarzıyla Ankara da yapılan müzik tarzı birbirini pek tutmamakta. Mağaza içinde ki ürün de bile fiyat farklılıkları varken, müzik ve prodüksiyon neden aynı olsun?

RTP Medya bu anlamda çözümler üretmeye devam etmekte. Zincir mağazalar kurumsal kimlik oluşturmaya çalışılırken RTP Medya Player isimli otomasyon ile RTP Medya müşterilerine büyük kolaylıklar sunmakta.

Mağazalarının lokasyonlarına göre müzik tarzında değişiklikler yapmakla kalmayıp, anons, seslendirme, mağaza içi yönlendirme ve günlük hayatla ilgili bilgilendirmelerde de bölgesel farklılıklar kullanabilmekte.

Örneğin bir otomotiv müşterisinde, Doğu bölgesinde ki mağazalarında kış lastiğinin önemi, aracın kışa hazırlık aşamaları ve kışa yönelik yedek parça ve aksesuarların reklamı yapılırken, Güney de ki mağazalarında klima bakımları, yaz lastiği, güneşlik gibi ürünlerin reklamını yapabilmekte.

Tüm şubelerde yas günlerinde yayın kesebilirken, her bölgeye o yörenin insanını etkileyebilecek müzik tarzları ile de yayın yapabilmekte.

Yapılan çalışmaları akademik bilgilerle harmanlayıp müşterilerin satış noktalarında optimum prodüksiyon çalışmaları ile satışlarını artırmaları için her geçen gün daha fazla çalışma yapılmakta.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri