Zarafetin hayat bulduğu eşsiz tasarım

L’unica, Tika Oturma Grubu ile açık hava mekanlarının en şık tamamlayıcısı olmaya aday.

Zarafetin hayat bulduğu eşsiz tasarım

Fonksiyonel ve yüksek kaliteli tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, yeni sezonun en şık parçaları arasında yer alan Tika Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslar gibi açık hava mekanlarınızın en değerli parçalarından biri olmaya aday. Zarif işçiliği ve örgü detaylarıyla göz kamaştıran Tika Oturma Grubu, sırt minderleriyle de konforlu bir oturum sunuyor.

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica, 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunun eş şık parçaları arasında yer alan Tika Oturma Grubu’nun eşsiz tasarımıyla öne çıkıyor. Bahçe, balkon ve teraslar gibi açık hava mekanlarına özel olarak tasarlanan, zarafetin hayat bulduğu Tika Oturma Grubu, örgü detayları ile dikkat çekiyor. Zarif bir işçiliğin eseri olan Tika Oturma Grubu, sırt yapısı ve minderleriyle konforlu bir oturuma da imkan sağlıyor.

Açık hava mekanlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak Tika Oturma Grubu’na, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.