Yüksel Ak MaviBahçe’de moda trendlerini konuştu

07 Kasım 2018 Çarşamba

Dünya Güzeli, İzmirli ünlü manken Yüksel Ak, MaviBahçe Shopping Fest kapsamında yapılan söyleşide moda trendlerini anlattı. Güzel manken leopar desenli elbiselerin ve beyaz ve kırmızı botların moda olacağını söyledi

yuksel-ak-mavibahcede-moda-trendlerini-konustu

Ünlü manken Yüksel Ak, moda, makyaj ve saç bakımına dair çok özel tüyolarını MaviBahçe Shopping Fest kapsamında düzenlenen söyleşide seyircilerle paylaştı. Ak, Shopping Fest kapsamında süren ve yoğun katılımın yaşandığı"Benim Farkım" yarışmasının finalistini de açıkladı. Ak yarışmada birinci seçilen Yüzme Antrenörü Deniz Akkaya’ya ödülünü takdim etti. İzmirli genç vloggerlar da moda sohbetleri sırasında Yüksel Ak’a eşlik etti.

 

Bu yılın leopar desenli kıyafetlerin moda olduğunu anlatan Ak: “Kemerden elbiseye her şekilde leoparlı ürün bulabilirsiniz. Ayrıca bu senenin botlarında beyaz ve kırmızı rengin hakim olduğunu görüyoruz.” dedi. Özellikle kadın ziyaretçilerine giyim üzerine dair tüyolar veren Ak: “Her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı parça; minik siyah bir elbisedir. Rahatlıkla kullanacağınız bir parça olması itibariyle hem sade hem şık olabilirsiniz.” diye konuştu.

 

Kendime yakıştırmadığım giysiyi moda diye giymem

Modanın insana kendisine yakışanı giymesi anlamına geldiğini ifade eden Ak: “Kendime yakıştırmıyorsam o kıyafeti veya aksesuarı moda diye kullanmam. Rahatlığım kesinlikle çok daha önemlidir. Size yakışanı giyin, sadelik en güzeli, bakımlı olmanız yeter.” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri