Yörsan’ın iftar sürprizi sosyal medyayı salladı

Yörsan’ın iftar sürprizi sosyal medyayı salladı

Yörsan’ın iftar sürprizi, ilgi çekici videosu ile sosyal medyada büyük ses getirdi. Etkinlik  kapsamında Facebook’ta 9 milyon görüntüleme sağlandı. Yörsan için etkili ve efektif bir medya yatırımı sağlayan etkinliğin videosunu 8 milyon kişi izlerken, izleyicilerin 2,8 milyonluk kısmını oluşturan yüzde 31’i videoyu yeniden seyretti. Video toplamda 60 bin beğeni, 2 bin 600 yorum ve 4 bin 500 paylaşım sağladı. Video sayesinde Yörsan Facebook sayfası da 12 bin beğeni kazandı. Video gösterimdeyken Yörsan Facebook sayfası en fazla beğeni artışı sağlayan FMCG şirketleri arasında yer aldı.

Video yorumları dikkat çekici
Videonun sosyal medyada büyük ses getirdiğini ifade eden Yörsan Genel Müdür Vekili Korhan Korel, “İftar sürprizimizi konu alan video altında başka şehirlere de benzer bir etkinlik yapmamızı isteyenlerin yanında etkinliğe rastladığını söyleyip mutlu olanlar, normalde markaların olduğu videoları paylaşmadığını ancak çok güzel bir toplumsal dayanışma örneği olduğu için videoyu paylaştığını söyleyenler ve videoyu birkaç kere izleyip duygulandığını belirtenler vardı.” dedi.

İftar saatine yetişemeyenler için hayata geçirilen etkinliğin, Yörsan’ın tüketicilerdeki marka algısıyla örtüştüğünü vurgulayan Korhan Korel, “Etkinliğimiz, markamızla tüketicilerimiz arasındaki sıcak bağı yansıtan ve Yörsan’a yakışan bir etkinlik oldu. Aldığımız bu olumlu yorumlar da bizi gerçekten çok mutlu etti.” dedi.