Yöresel lezzetlerin özel örnekleri Venezia Mega Outlet’te

06 Mart 2018 Salı

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olarak Venedik konseptiyle tasarlanan ve su kanalları arasında gondollarla outlet alışveriş keyfi sunan Venezia Mega Outlet, 12 Mart tarihine kadar yöresel ürünlerin sergileneceği ve satışa sunulacağı Yöresel Pazar’ı ziyaretçileri ile buluşturuyor

yoresel-lezzetlerin-ozel-ornekleri-venezia-mega-outlette

Türkiye’nin farklı yörelerine ait birbirinden özel lezzetler, Venezia Mega Outlet’te kurulan Yöresel Pazar’da satışa sunuluyor. 3 Mart’ta ziyarete açılan Yöresel Pazar, 12 Mart gününe kadar sürecek.


Trabzon, İzmit, İzmir, Amasya, Erzincan, Malatya, Kayseri, Ankara-Beypazarı, Kahramanmaraş, Çankırı, Tokat, Erzurum, Gümüşhane, Hatay ve Siirt yörelerine ait İzmit Pişmaniyesi, Trabzon Doğal Ekmeği, Alaçatı Doğal Sabunu, Merzifon Marmelatı gibi pek çok ürün, Venezia Mega Outlet içerisinde 25 standın kurulduğu San Marco Meydanı’nda sergileniyor.

 

Türkiye’nin birbirinden eşsiz yüzlerce yöresel ürünü ve el yapımı doğal ürünleri Venezia Yöresel Pazar’da 10 gün boyunca sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri