Yol Arkadaşım 2 ekibi seyirciyle Atlantis’te buluşuyor

09 Ekim 2018 Salı

Sinemaseverlerin uğrak noktası Ankara Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, “Yol Arkadaşım 2”nin özel gösterimi ile sinemaseverlere keyifli dakikalar yaşatacak. Gösterim öncesi film ekibinin de katılacağı buluşmayla oyuncularla sevenleri bir araya gelecek

yol-arkadasim-2-ekibi-seyirciyle-atlantiste-bulusuyor

JLL tarafından yönetilen Ankara Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, serinin ilk filmiyle gişede başarı yakalayan ve izleyenlerden tam not alan  “Yol Arkadaşım” filminin ikincisini izleyiciyle buluşturuyor. 12 Ekim’de vizyona girecek olan ve merakla beklenen “Yol Arkadaşım 2” filminin oyuncuları ve film ekibi 15 Ekim’de Ankara Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak. Film ekibinden Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükakve film yönetmeni Bedran Güzel saat 19.00’da seyircilerle yapacağı keyifli sohbetin ardından saat 19.30’da özel film gösterimine katılacaklar.

 

Birbirine zıt karakterdeki 2 dostun maceralarını konu alan filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor. Senaryosunu başrol oyuncularından İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı filmin kadrosunda Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüpoğlu, Olgun Toker gibi isimler ön plana çıkıyor.

 

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek yarışma ile de 4 kişiye çift kişilik sinema bileti ve 4 kişiye de filmin maket arabası hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri