“Yılın Markası” ödülü Koton’un oldu

Koton, iletişim dünyasının önemli organizasyonlarından “Campaign Brand of the Year” Ödüllerinde “Yılın Markası” seçildi

“Yılın Markası” ödülü Koton’un oldu

30 yılı aşkın süredir en moda ve en trend tasarımları moda tutkunları ile buluşturan Koton, Campaign Türkiye Dergisi tarafından bu yıl Türkiye’de 2’nci kez düzenlenen “Campaign Agency & Brand of the Year Ödülleri” kapsamında Giyim ve Tekstil Kategorisinde Yılın Markası (Brand of the Year) ödülüne layık görüldü. Ürün çeşitliliği ve kalitesi, müşteri deneyimi ve hizmet kalitesi anlamındaki çalışmalarıyla öne çıkan Koton, yeni ve prestijli bir ödülün daha sahibi oldu.


“Campaign Agency & Brand of the Year Ödülleri”nde Yılın Markası ödülünü almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını ifade eden Koton Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz: “Koton’da 30 yılı aşkın süredir müşterilerimizin hayatına tarz katmak hedefiyle çalışıyoruz. Bunu sağlamak için de müşteri beklentilerini stratejimizin odağına koyuyoruz. Yıllardır hem moda hem de müşteri deneyimi alanında aldığımız birçok ödül bize müşterimize ulaşmakta en doğru yolda olduğumuzu da gösteriyor. Bu özen ve çalışmalarımızı bir kez daha böyle değerli bir ödülle taçlandırmış olmaktan ötürü çok mutlu ve gururluyuz.” dedi.

 

Koton’un 2019 yılında aldığı diğer ödüller ise şöyle sıralanıyor:

·         Mayıs 19_TEGEP (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Kategorisi Gümüş Ödül_Koton Moda

·         Mayıs 19_Moda Tekstil Aksesuar Kategorisi_Tam Benim Tarzım Kampanyası_ Altın Effie Ödülü

·         Nisan 19_Secret CV_IK’nın Yıldızları Ödül Töreni_En İyi İşveren Markası Ödülü

·         Mart 19_ACE Awards_ Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü

·         Şubat 19_AYD_Türkiye’nin Bir Numaralı Markaları Ödül Töreni_En Beğenilen Kadın Giyim Markası Ödülü (7. Kez)