“Yılın En Yenilikçi Ürünü” HighGenic Silikonlu Temizleyici

İnovasyonla fark yaratan markaları gözler önüne sermek amacıyla Wizsight Araştırma tarafından yapılan “2017'nin En Yenilikçi Ürünleri” araştırmasına, cep telefonu ve internet kullanan, yüzde 50’si kadın, yüzde 50’si erkek olmak üzere Türkiye temsili 2 bin 167 kişi katıldı. Tüm gelir düzeyine sahip katılımcıların yaş aralığı ise 18-45.

 

2017'nin en inovatif temizlik ürünü HighGenic Silikonlu Temizleyici

Araştırmada katılımcılara "yiyecek-içecek, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar, kişisel bakım, temizlik, teknolojik aletler ve süt ürünleri’’ kategorilerinde yılın en inovatif ürünlerinin hangileri olduğu soruldu. Araştırmada 2017 yılında çıkmış ve belirli bir penetrasyona ulaşmış ürünler değerlendirmeye alındı.

 

Araştırmada temizlik ürünleri kategorisinde yüzde 25 ile HighGenic Silikonlu Temizleyici, dev markalar arasından sıyrılarak ‘’Yılın en yenilikçi ürünü’’ seçildi. Araştırmada ayrıca “HighGenic devlerin tahtını sallıyor” ibaresine yer verildi. Bu ürünün en büyük özelliği banyo/mutfak yüzeylerinden cam yüzeylere, çelik, metal, ankastre ürünlerden mobilyalara, kristal ve cam avizelerden araçlara varıncaya kadar birçok farklı alanda kullanılabiliyor olması. HighGenic Silikonlu Temizleyici, suyu, tozu ve kiri yüzeylerden iterek, daha uzun süre ışıltılı ve temiz yüzeyler sağlar.

 

1K Kimya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kimyager Sevginar Baştekin, HighGenic Silikonlu Temizleyici ile “2017’nin En Yenilikçi Ürünü” seçildikleri için büyük bir gurur duyduklarını söylerken şöyle devam etti: “HighGenic Silikonlu Temizleyici ile 1K Kimya olarak, olmayan bir kategori oluşturduk ve bu kategorinin yüzde 95’ine sahibiz. HighGenic, kadınların temizlik çilesine son verecek, daha az yorulmalarını ve kendilerine vakit ayırmalarını sağlayacak temizlik ürünlerinin markası. Aslında biz bir nevi "akıllı temizlik" formülünü veriyoruz kadınlara. Mucidi olduğum ve sektörde yeni bir kategori açtığımız "Silikonlu Temizleyici" bu alanda çığır açtı diyebilirim. Araştırma kapsamında bizi tercih eden tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.”