Yıldız Tilbe Vadistanbul’da sevenleriyle buluşacak

04 Ocak 2018 Perşembe

Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM'deki yeni yılın ilk konseri, farklı bir konseptle ilk kez Vadistanbul'da kapılarını açan Jolly Joker'de Yıldız Tilbe ile başlıyor. 12 Ocak'taki konserde Yıldız Tilbe sevilen şarkılarını seslendirecek

yildiz-tilbe-vadistanbulda-sevenleriyle-bulusacak

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan Şehrin Yeni Yıldızı Vadistanbul AVM'deki yeni yılın ilk konseri, farklı bir konseptle ilk kez bir AVM'de kapılarını açan Jolly Joker'de Yıldız Tilbe ile başlıyor.

 

Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi'nde yeni yılın ilk yıldızı olarak 12 Ocak Cuma günü saat 22.00'da sahneye çıkacak olan sanatçı, performansı ile yine büyüleyecek.

 

İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM, gerçekleşecek birbirinden güzel konser etkinlikleri ile eğlencenin ve keyfin yeni adresi olacak.

 

AVM'nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix’ten temin edilebilir.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri