Yılbaşının tüm neşesi Koçtaş Beylikdüzü ve Yenibosna’da

Koçtaş, yeni yılı Beylikdüzü ve Yenibosna mağazalarında düzenleyeceği eğlenceli etkinliklerle karşılayacak. Koçtaş’ın Beylikdüzü ve Yenibosna mağazasında 22 ve 29 Aralık günlerinde tiyatro gösterisinden kostümlü yeni yıl partisine, Noel Baba ile masal anlatımı ve fotoğraf çekiminden yılbaşı pastası yapımına kadar bir çok keyifli etkinlik düzenlenecek

Yılbaşının tüm neşesi Koçtaş Beylikdüzü ve Yenibosna’da

Koçtaş’ın Beylikdüzü mağazasında yarın (22 Aralık) ‘Cici Yıl’ tiyatro oyunu sahnelenecek. Tiyatro oyununun ardından Noel Baba küçük misafirlere masal anlatacak ve onlarla fotoğraf çektirecek. Beylikdüzü mağazada 29 Aralık Cumartesi günü ise kostümlü yeni yıl partisi düzenlenecek. Etkinliğin devamında kar partisi düzenlenecek ardından ise isteyenler Noel Baba ile fotoğraf çektirecek.

Koçtaş’ın Yenibosna mağazası yeni yılı büyük bir coşku ve heyecanla karşılayacak. Mağazada yarın düzenlenecek atölyede minik aşçıların katılımıyla yeni yıl pastası yapılacak. Mağaza düzenlenecek sihirbazlık gösterisi ile küçük misafirler keyifli dakikalar geçirecek. Etkinliğin devamında Noel Baba masal anlatacak ve çocuklarla fotoğraf çektirecek. 29 Aralık’ta ise mağazada kostümlü yeni yıl partisi ve kar partisi düzenlenecek. Saat 17.00’ye kadar Yenibosna’da devam edecek etkinlikte çocuklar Noel Baba fotoğraf çektirecek.