Yılbaşında erkeklerin hediyesi Dockers’tan

27 Aralık 2017 Çarşamba

Dockers®, bu yıl da erkekler için doğru hediye alternatifi oluyor. Ekstra özgüvenli ve stil sahibi bir görünüm sunan Dockers® Alpha Skinny Tapered, aileyle gidilen sakin bir akşam yemeğinden iş toplantılarına, arkadaşlarla yapılan planlardan romantik buluşmalara kadar, erkeklerin hayatındaki her ana eşlik ediyor. Üstelik Alpha Skinny Tapered, her tarzdan erkeğin mevcut gardırobuyla da rahatça uyum sağlıyor

yilbasinda-erkeklerin-hediyesi-dockerstan

Erkekler için yılbaşı hediyesi olarak pek çok alternatif akla gelebilir, ancak kaç tanesi onlara bir Dockers® pantolon kadar güçlü bir mesaj verebilir? Dockers®’tan Alpha Skinny Tapered, bireyselliği yansıtmaya alan tanıyan ve erkeklerin hayatına ekstra özgüven katan tasarımıyla, stiline önem veren erkekler için harika bir yılbaşı hediyesi olacak.

 

Dockers® Alpha Skinny Tapered, erkekleri kendi vücutları, zihinleri ve ruhlarıyla barışık hissettiren, çok yönlü bir pantolon. Üzerinde saatlerce uğraşılmış gibi durmadan şık ve stil sahibi görünmeyi sağlıyor. Aileyle akşam yemeği, ilk buluşma, anaokulu resitalleri, iş toplantıları veya arkadaşlarla akşam planları gibi, hayatın erkeklerin karşısında çıkarabileceği her ortama uyum sağlıyor. Bir yandan jilet gibi bir görüntüyü garanti altına alırken, bir yandan da çok rahat hissettiriyor.

 

Klasik khaki renginden modaya öncülük edecek tonlara, pek çok farklı renkte sunulan bu pantolonlar, her tarzdan erkeğin mevcut gardırobuyla da rahatça uyum sağlayacak; adeta gardıropların kilit parçası haline gelecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri