Yeşilyurt AVM’de hobi atölyesi devam ediyor

03 Temmuz 2014 Perşembe

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesi, farklı ve eğlenceli el sanatları faaliyetlerine Temmuz ayında da devam ediyor

yesilyurt-avmde-hobi-atolyesi-devam-ediyor

2014 yılı boyunca da faaliyet gösterecek olan Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi, Perşembe-Cuma günleri 14.00-18.00 saatleri arasında her yaştan ziyaretçiye keyifli saatler yaşatacak.

Hobi Atölyesi’nde katılımcılardan gelen yoğun istek üzerine bu ay; Ahşap boyama yapılıyor. Hobi Atölyesi katılımcıları tarafından boyanacak ahşap hobi malzemeleri, dekoratif aksesuarlar haline dönüştürülecek.

Hobi Atölyesi'ne katılım ücretsiz olup, tüm etkinliklerde kullanılan malzemeler Yeşilyurt AVM tarafından temin edilecek. Her Perşembe-Cuma fast food katında bulunan Hobi Atölyesi, Temmuz ayında ahşap boyama, önümüzdeki aylarda ise yine birbirinden keyifli etkinliklerle devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri