Yeşilyurt AVM'de Fasl-ı Şahane

13 Ağustos 2010 Cuma

Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı gösterileri ve etkinlikleri sunan Yeşilyurt AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir ramazan yaşatıyor

yesilyurt-avmde-fasl-i-sahane

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazan ayı boyunca devam edecek olan birbirinden keyifli etkinlikleriyle Samsunluları misafir ediyor. Her yaştan ziyaretçilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiş Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, restoran ve kafeteryalarında iftar keyfini bu sene de gösteriler eşliğinde yaşatıyor.

Atakum Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen Fasl-ı Şahane ramazan etkinliklerinin coşkusu bu sene dışarıya taşıyor. Alışveriş merkezinin yan tarafındaki otopark alanına kurulan Ramazan Sokağı konseptini, 30 gün boyunca devam edecek olan birbirinden keyifli sahne gösterileri, lunapark alanı ve birbirinden keyifli interaktif çalışmalar tamamlıyor.

21 Ağustos'ta Mazhar Fuat Özkan konseri, 28 Ağustos'ta Hüsnü Şenlendirici konseri, 23 Ağustos'ta Sunay Akın'ın ve 1 Eylül'de de Mesut Yar'ın tek kişilik oyununun yanı sıra, Türk tasavvuf ve sanat musikisi fasıl programları, TRT sanatçılarından konserler, geleneksel Türk tiyatrosu gösterileri, Yenikapı Mevlevihanesi sema gösterileri gibi geçmişten günümüze taşınan sembollerle, Yeşilyurt AVM ziyaretçileri bu sene de ramazanın büyülü havasını doya doya tadacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri