Yeşilyurt AVM idealist kadınları ödüllendirdi

11 Mart 2015 Çarşamba

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlenen 2’nci İdealist Kadınlar Onur Ödülleri Töreninde birbirinden farklı Başarı öykülerine sahip 9 kadın ödül aldı

yesilyurt-avm-idealist-kadinlari-odullendirdi

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2’nci İdealist Kadınlar Onur Ödülleri Töreni’ni Cinemaximum 1 nolu salonunda gerçekleştirdi. Gerçekleşen törene Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, İlkadım İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü  Murat Turan, MHP Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Yeşilyurt Demirçelik Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Yeşilyurt ve Murat Yeşilyurt ile çok sayıda davetli katıldı.

Tören açılışında “Dünyada En iyi 50 Öğretmen” arasına seçilen ve geçen yıl 1’incisi düzenlenen Onur Ödülleri Töreninde Ödül alan Samsun’un Çarşamba İlçesinde Kumköy İlkokulu’nda Öğretmenlik Yapan Dilek Livaneli’ye AVM İşletme Müdür Yardımcısı Neslihan Yavuz Apak tarafından çiçek verildi. Neslihan Yavuz Apak, yaptığı açılış konuşmasında: “Bu yıl 2’ncisini düzenlediğimiz törenimiz bundan sonraki yıllarda da devam edecek. Adını hiç duymadığımız, hikâyesini hayallerini dahi bilmediğimiz kadınlarımızın hikayelerini duyurmaya devam edeceğiz.” dedi. Törene Katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise: “Modern ve Çağdaş toplumlarda kadının yeri her geçen gün yükseliyor. Bu toplumlar, modern ve çağdaş oluyor. Olmayan topluluk ve ülkelerde de kalkınmadan, dinamizmden ve üretimden bahsedilemiyor. Erkeklerde i kadının sevgisi ve estetik anlayışı yok bu vesile ile kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından idealist Kadın ödülüne layık görülen; Gençlik ve Spor Bakanlığı Judo Antrenörü Ayşin Malkoç, 20 Yıllık Fayans Ustası ve Aynı zamanda Ev Hanımı Emine Keskin, Ulugazi Mahallesi Muhtarı Filiz Kavalcı, Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Elvin Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hanife Papila, Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü ve Eurodesk Türkiye Yerel irtibat kişisi Sevcan Koç, Yaşlıları Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Emekli Sündüs Özkaya, İzgören Akademi Karadeniz Bölgesi Kurucu Ortağı Şehnaz Dereli, Elvin Derneği Başkanı ve Çarpana Atölye Kurucusu Yeşim Gürsoy, Zesko Danışmanlık Kurucusu ve Samsiad Genel Sekreteri Zeynep Selin Kobul’a ödülleri verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri