Yerli Market Haftası katılımcıları bir araya geldi

22 Şubat 2017 Çarşamba

Yerli Market Haftası organizasyonuna katılan firma temsilcileri, etkinliğin değerlendirilmesinin yapıldığı kahvaltıda bir araya gelerek, sektör açısından verimli bir performans ortaya çıkmasından memnun olduklarını dile getirdi

yerli-market-haftasi-katilimcilari-bir-araya-geldi

İstanbul PERDERev sahipliğinde 31 Ocak - 01 Şubat günlerinde Hilton Convention Center’da gerçekleştirilen Yerli Market Haftası’nın ardından Limak Otel’de düzenlenen kahvaltıya İstanbul PERDER Yönetimi ve üyeleri, PGP (Perder Gelişim Platformu),tüm üyelerimizin kategori yöneticileri, sponsor ve katılımcı firma temsilcileri, distribütör firmalarımızın yetkilileri olmak üzere yaklaşık 150 kişi katıldı.

 

Performans beklenenden iyiydi

Yapılan değerlendirme toplantısında, katılımcı sponsor firmalar etkinliğin verimli geçtiğini, beklentilerinin üzerinde bir performans sağlandığını, iş birliği içerisinde oldukları yerel perakendecilerle aynı platformda bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, organizasyonu gerçekleştiren İstanbul PERDER’e teşekkür etti.

 

Başkandan katılımcılara teşekkür

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, kısa süre içinde hayata geçirilen Yerli Market Haftası’nın sektörümüz, üreticiler, distribütör ve yerel perakendeciler için verimli bir çalışma olduğunu vurguladı. Ulu: “Özellikle kategori yöneticilerimizle, üretici firma temsilcilerimizi bu platformda bir araya getirmek ve ikili görüşmelerini sağlamak bizim için çok önemliydi. Bu bağlamda distribütörlerimizin de bugüne kadar sektörümüze sağladıkları katkı ve faydalara değinen Ulu,  bu yıl ikincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde bunu başarmanın haklı gururuyla proje ortağımız PİN GRUP’a  ve etkinliğimize katılım ve katkı sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederim.” dedi.

 

Program, Yerli Market Haftası etkinliğine katılım sağlayan sponsor ve firma temsilcilerine günün anısına takdim edilen teşekkür plaketlerinin verilmesiyle son buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri