Yeni yılda Gordion’dan hediye yağmuru

14 Aralık 2012 – 13 Ocak 2013 tarihleri arasında Gordion Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapan herkes hem keyifli alışverişin tadını çıkarıyor hem de harcadıkça kazanıyor

Yeni yılda Gordion’dan hediye yağmuru

Gordion Alışveriş Merkezi, birbirinden renkli etkinlikleri ve yeni yıl kampanyası ile ziyaretçilerine, 2013’ün rüyalarını gerçekleştiren bir yıl olmasını diliyor. Gordion Alışveriş Merkezi, binlerce hediye alternatifi ile ziyaretçilerine hem keyifli hem de kazançlı alışveriş sunuyor. 14 Aralık 2012 – 13 Ocak 2013 tarihleri arasında Gordion Alışveriş Merkezi’nden alışveriş yapan herkes harcadığı kadar hediye kazanıyor.

Yeni yılda birbirinden farklı hediyelerin sahibi olmak isteyen herkes, alışveriş yaparak puan topluyor, sonrasında ise topladıkları puanlarla istediği hediyeye anında sahip oluyor. iPhone, Laptop, LCD televizyon’dan ev aletlerine, mutfak eşyalarından sinema biletlerine kadar birbirinden farklı hediye seçeneklerinin bulunduğu yılbaşı kampanyasına danışma noktasından faturasını onaylatan herkes katılabiliyor. Alışveriş yaparak puan toplayan ziyaretçiler ister anında hediyelerini alabiliyor, isterlerse de puanlarını biriktirip büyük hediyelerini sahibi olabiliyorlar.