Perakende PageSkin

Yeni yıl, İnegöl AVM’ye yüzde 50’ye varan indirimlerle geldi

Yeni yıl, İnegöl AVM’ye yüzde 50’ye varan indirimlerle geldi

Geniş marka karmasıyla hem bölge ekonomisine hem de sosyal yaşamına yüksek katma değer sağlayan İnegöl AVM, yeni yılda ziyaretçilerini yüzde 50’ye varan indirimlerle karşılıyor. Giyimden parfümeriye, teknolojiden aksesuara kadar yapacakları alışverişlerde İnegöl AVM misafirleri, çok avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyor.

Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, misafirlerinin yeni yılını yüzde 50’ye varan indirimlerle kutluyor.

Ocak ayında İnegöl AVM’yi ziyaret eden ziyaretçiler; giyimden parfümeriye, teknolojiden aksesuara, mücevherattan gıdaya, tekstilden spora kadar yapacakları alışverişlerde indirimlerden faydalanabiliyor. Pek çok mağazanın yüzde 50’ye varan indirimler ve net yüzde 50 indirim uyguladığı İnegöl AVM, ziyaretçilerine çok avantajlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM’de bu dönemde alışveriş yapanlar aynı zamanda mağazalar arasındaki çapraz kampanyalardan da yararlanma şansını yakalıyor. Alvina Giyim, Efor Giyim, Mad Parfümeri, Sporjinal ve Pasaport Pizza’dan alışveriş yapanlar, bu mağazaların kendi indirimlerine ilave olarak diğer markalar için geçerli indirim kuponu ya da hediye çeklerinden faydalanabiliyor.

Uzaktan eğitimi destekleyen Teknoloji Kampanyası devam ediyor.

Bölge için yüksek değer üreten ve ‘sorumlu marka’ anlayışıyla hareket eden İnegöl AVM’nin uzaktan eğitim alan çocukları desteklemek için başlattığı Teknoloji Kampanyası da devam ediyor. Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, çekilişe katılıp; televizyon, dizüstü bilgisayar, tablet, robot süpürge ve telefondan oluşan 25 adet teknolojik üründen birini kazanma şansı yakalıyor.

Ayrıca İnegöl AVM, Eğitime Destek Projesi ile de uzaktan eğitim alan çocuklara ücretsiz bilgisayar ve internet desteği sağlıyor. İnegöl AVM’nin Eğitime Destek Projesi kapsamında, AVM sergi salonunda çocuklar için içerisinde ücretsiz internet hizmeti ve bilgisayarların olduğu bir alan oluşturuldu. Eğitim salonundan faydalanmak için çocukların aileleri ile birlikte gelerek fast food katındaki danışma bankosundan kimliklerini göstererek randevu/kayıt yaptırması yeterli oluyor. Kaydını yaptıran her öğrenci, velisi ile birlikte eğitim salonunu kullanabiliyor.

Uyguladığı hijyen kuralları ile indirim döneminde de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sağlayan İnegöl AVM, geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla misafirlerini, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri marka karması ile buluşturuyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten İnegöl AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin