Yeni yıl heyecanı İzmir Park’ta etkinliklerle yaşanacak

15 Aralık 2016 Perşembe

Yeni yılın yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde İzmir Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için alışveriş keyfini daha da renklendirecek birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırladı

yeni-yil-heyecani-izmir-parkta-etkinliklerle-yasanacak

Konak-Eşrefpaşa’da yer alan İzmir Park Alışveriş Merkezi misafirlerini birbirinden eğlenceli 2017 etkinliklerine davet ediyor. Yeni yılı yeni umutlarla karşılamak isteyen tüm ziyaretçilerine ışıl ışıl bir dekorasyon hazırlayan İzmir Park, yeni yıl alışveriş heyecanını sürprizlerle dolu etkinliklerle birleştirecek.


17 Aralık’tan itibaren İzmir Park ziyaretçilerini alışveriş merkezi girişinde Noel Baba karşılayacak. Misafirlerle fotoğraf çektirecek olan Noel Baba, çocuklara sürpriz hediyeler dağıtacak. Minik ziyaretçilerini atölye çalışmalarıyla da mutlu edecek olan İzmir Park, onları her Cumartesi-Pazar yeni yıl temalı etkinliklerde buluşturacak. Yılbaşı kızağından kardan adam kuklasına, yeni yıl kartpostalından kar küresi yapımına kadar birçok etkinlikte minikler yeni yıl heyecanını doyasıya yaşayacak. İzmir Park’ta gerçekleşecek canlı heykel gösterileri de çok konuşulacak. 24 Aralık’ta Noel Ağacı Canlı Heykel Gösterisi ve 25 Aralık’ta gerçekleşecek “Havada Duran Yeni Yıl Dilek Perisi Gösterisi” izleyenleri büyüleyecek. “Yeni yılda bizleri neler bekliyor?” sorusunun yanıtını ise bu sene de ünlü astrolog Rezzan Kiraz verecek. 24 Aralık’ta sevenleriyle İzmir Park’ta buluşacak olan Kiraz, 2017’de hangi burçların daha şanslı olduğu anlatacak, merak edilen soruları yanıtlayacak ayrıca şanslı beş ziyaretçinin de yıldız haritasına bakacak.


Trio Müzik Dinletileri, Noel Anne-Noel Baba Animatör Gösterileri, yeni yıl temalı söyleşileri ve daha birçok sürpriz ile İzmir Park, yeni yılı coşku dolu bir merhaba ile karşılamaya hazırlanırken tüm ziyaretçilerini de bu mutluluğu paylaşmaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri