Perakende PageSkin

Yeni yıl gecesini aydınlatan stil adL’de

Yılbaşı gecesinin adresi adL “Night Zoom”, 2018 yılbaşı gece stili moda severleri eğlenceye çağırıyor. En şık olmayı isteyenlerin tercihi yeni yılda adL “Night Zoom” oluyor

İlham kaynağı olan abiye tasarımlarıyla adL“Night Zoom”, yılbaşı koleksiyonunda siyah, bordo, kırmızı, lacivert gibi canlı renkleri kadife ve satenle buluşturarak geceye çok iddialı giriş yapıyor. Moda severleri etkisi altına alacak uzun gece elbiseleri, kısa parti elbiseleri, kokteyl için uygun ikili takımlar, yüksek bel yarı İspanyol kadife pantolon üzerine crop toplar ve piliseli etek tasarımları gardırop başında zaman kaybını önlüyor. Yılbaşında adL “Night Zoom”un abiye bir elbisesiyle göz kamaştırabilir, parıltılı tasarımlarıyla ışıldayabilirsiniz.

 

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık: “Night Zoom, mütevazı olamayacağımız bir koleksiyon. Gece tasarımlarında akla gelen ilk isim adL Night Zoom oluyor ve biz de her sezon bu yoğun ilgi üzerine ekip çalışmasıyla yenilikler katarak devam ediyoruz. Kumaşları, renkleri, parıltıları ve enerjisiyle gecenin her haline uygun koleksiyon parçaları ile yine ilgi odağı olacağını düşünüyoruz. Heyecanlıyız.”dedi.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin