Yeni yıl alışverişi Kayseri Park’ta Mercedes’e dönüşüyor

30 Aralık 2015 Çarşamba

Kayseri Park Alışveriş Merkezi’nden yılbaşı alışverişi yapan ziyaretçiler, Mercedes GLA 200 AMG kazanma şansı yakalıyor

yeni-yil-alisverisi-kayseri-parkta-mercedese-donusuyor

Kayseri Park’ın 7 Kasım 2015 tarihinde başlayan ve 29 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan, Mercedes GLA 200 AMG hediye edeceği kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kampanyadan faydalanmak için Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Kampanyaya katılanlar arasında 2 Nisan 2016’da Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak olan çekilişle bir kişi Mercedes GLA 200 AMG marka aracın sahibi olacak.


Kapanış saatini ileri aldı
Ziyaretçilerin içini ısıtan özel indirimleri ve kampanyaları sayesinde yeni yıl alışverişini keyfe dönüştüren Kayseri Park, herkes rahat rahat alışveriş yapabilsin diye kapanış saatini de ileriye aldı. 30 Aralık tarihinde Kayseri Park, 22.00 yerine 23.00’da kapılarını kapatacak.  31 Aralık Perşembe günü saat 20.00’a kadar açık kalacak olan Kayseri Park, 1 Ocak Cuma günü ise 12.00’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.


Her yerde indirim var
130 seçkin markası, tadına doyulmaz lezzet durakları, çocuklar için eğlence alanları ve yüzde 70’e varan indirimleriyle Kayseri Park, yılbaşında da Kayseri’deki hesaplı ve keyifli alışverişin tek adresi oldu. Neredeyse her üründe yüzde 40’lardan başlayıp yüzde 70’lere dayanan indirim fırsatları var. Tekstilden beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Kayseri Park’ta alışveriş tutkunlarını bekliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri