Perakende PageSkin

Yeni TECHNOGYM Experience Center İstanbul'da açıldı

Yeni TECHNOGYM Experience Center İstanbul'da açıldı

Fitness ve wellness ekipmanları ve dijital çözümleri konusunda dünya lideri konumunda olan marka, tüketicilere ve sektördeki şirketlere Technogym deneyimini yaşama olanağını sunmak için Türkiyede yeni bir mekân açtı. 

TECHNOGYM, İstanbul’un en prestijli ve popüler semtlerinden biri olan Akatlar’daki  ilk  TECHNOGYM EXPERIENCE CENTER açılışını gururla duyuruyor. Bu yeni merkez; tasarım, üstün bir biyomekanik, dijital teknolojiler, iç mekân tasarımı ve egzersizlerden oluşan Technogym Deneyimini ilk elden yaşayabilmeleri için hem tüketicilere hem de sektörde faaliyet gösteren şirketlere açık.

TECHNOGYM EXPERIENCE CENTER, tüm Technogym müşterileri, ortakları ve paydaşları için bir referans noktası olmak üzere tasarlandı: Akıllı ekipmanlar, dijital hizmetler, talep üzerine olan egzersiz deneyimleri ve her bir kullanıcının ister evde, ister spor salonunda, isterse hareket halindeyken, her yerde ve her zaman tamamen kişiselleştirilmiş bir egzersiz deneyimine erişimine izin veren uygulamalardan oluşan Technogym ekosistemini keşfedebilecekleri 1500 metrekarelik bir alan.

TECHNOGYM EXPERIENCE CENTER, tüketiciler için en iyi evde fiziksel egzersiz ürünleri, teknolojileri ve hizmetlerini keşfedebilecekleri mükemmel bir yer. Müşterilerin ayrıca, kendilerine özel evde spor salonu projeleri ve kişiselleştirilmiş danışmalar için deneyimli kişisel antrenörlere ve iç mekan tasarımcılarına erişimi ve ürünleri deneyip test etme fırsatı da olacak. Amacınız ister koşu, bisiklete binme veya triatlon hazırlığı gibi atletik egzersizler, ister kilo verme, sağlık ve önlem alma, isterse sadece zinde kalıp eğlenmek olsun, Technogym kişisel ihtiyaçlara, tutkulara ve amaçlara dayanarak tamamen kişiselleştirilmiş bir egzersiz deneyimi olan Precision Training’i sunan ilk ve tek markadır. Technogym’in teklifleri bağlı akıllı ekipmanlar, dijital hizmetler ve bütün ihtiyaçlar için talep üzerine egzersiz programlarından oluşan seçenekler içeriyor.

TECHNOGYM EXPERIENCE CENTER, sektörde faaliyet gösteren şirketler, antrenörler ve profesyoneller için toplantılar, danışmanlıklar ve fitness kulüpleri, spor merkezleri ve hizmet, sağlık, rehabilitasyon ve emlak sektöründekiler gibi farklı işletmeler için tüm çözümler hakkında rehberlik gibi hizmetler sunuyor. Technogym ayrıca, Technogym ekosisteminin dijital teknolojilerinden dünya çapındaki en iyi takımlar ve atletlerin seçtiği en yeni egzersiz çözümleri, şekilleri ve ürünlerine kadar spor, wellness ve fitness’in tüm farklı uygulamaları üzerine sektörde faaliyet gösteren tüm şirketlere adanmış seminerler ve eğitim aktiviteleri de gerçekleştirecek.

Technogym, en çok arzulanan spor salonlarında, üyelere özel kulüplerde, dünya lideri konumundaki otellerde ve dünya çapındaki seçkin evlerde görülen ve deneyimlenen yenilikçi İtalyan tasarımı, ileri teknolojisi, yüksek kalitesi ve kullanımı kolay ürünleriyle Wellness konusunda dünya lideri bir şirkettir. Dünyanın önde gelen atletlerinin ve spor takımlarının tercihi ve aynı zamanda 2000 yılından beridir de Olimpiyat Oyunları’nın Resmi Tedarikçisi olan marka, ayrıca Antonio Citterio gibi ünlü Archistar tasarımcılarıyla devam etmekte olan iş birlikleriyle de gurur duymaktadır. Markanın kalbinde, kendisine ait eşsiz bir Wellness kavramı yatmaktadır; Technogym’in hayat tarzı düzenli egzersiz, dengeli beslenme ve pozitif bir zihinsel yaklaşımı teşvik etmeye adanmıştır, bu da ürünlerden dijital fitness hizmetlerine ve iç mekan tasarımlarına kadar şirketin yaptığı her şeye yansımaktadır.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin