Yeni şişesi ve reklam filmiyle Tat Ketçap sofralarda

08 Haziran 2018 Cuma

Domates ürünleri, salça ve ketçap pazarının lider markalarından Tat; Türkiye’nin ketçapı Tat Ketçap’la yeni şeffaf şişesinde sevenleri ile sofralarda buluşuyor

yeni-sisesi-ve-reklam-filmiyle-tat-ketcap-sofralarda

Tat Ketçap’ın şişesi yenilendi. Modern tasarımıyla raflarda yerini alan efsane lezzet Tat Ketçap, yeni reklam filmiyle ve o bilindik sloganıyla karşımıza çıkıyor.

 

Makarnadan pizzaya, burgerden nohut-pilava, yıllardır Tat Ketçap’ın lezzet kattıklarını yeni reklam filmi ile ekranlara taşıyan marka, Türkiye’nin damak tadına has birçok lezzeti sahipleniyor. Reklam filmi ile efsaneleşmiş “dök dök ye” sloganını yeniden yorumlayarak dinamik bir tonla daha genç kitlelere ulaşması hedefleniyor.

 

Film standart bir dış ses yerine, ünlü DJ Ayça Şen’in filmdeki karakterlerle kurduğu diyaloglarla aktarılıyor.

 

İstanbul’un dört bir yanında çekilerek iki günde tamamlanan reklam filmi, Medina Turgul DDB tarafından hazırlandı. Prodüksiyonunu Red Elephant’ın üstlendiği reklam filminin yönetmen koltuğunda Evin Dooms yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri