Yeni nesil tablet mendil

18 Ağustos 2016 Perşembe

Yüzde 100 doğal bambu ağacı liflerinden üretilen, yer kaplamayan, şık tasarımlı tablet mendil SulaSil; evde ofiste, arabada, tatilde, restoranda, otelde hijyenik temizlik sağlıyor. Yapay madde içermeyen SulaSil'i; su, gül suyu ya da tercih edilen farklı doğal kokularla saniyeler içerisinde hazırlayarak her zevke özel mendili oluşturmak mümkün oluyor.

yeni-nesil-tablet-mendil

Otel ve restoran sektörüne hizmet veren Gemiciler, ihtiyaç duyulan kaliteli ıslak mendil arayışından yola çıkarak 'SulaSil Tablet Mendil'i tüketicilerin kullanımına sunuyor. Yeni nesil 'SulaSil Tablet Mendil', yüzde 100 doğal ve bambu ağacı liflerinden üretiliyor.

 

Yer kaplamayan kolayca taşınabilen  SulaSil, 2 cm çapında olup açıldığında 22x24 cm boyutlarına ulaşan sıkıştırılmış tabletlerden oluşuyor. Tabletler kullanılacak ana kadar kuru kalıyor.  Evde, ofiste, okulda, restoranda, otelde, kampta, arabada kişisel temizlik gerektiren her yerde sıvıyla ıslatılarak kullanılabilir hale getirilebiliyor.

 

Özellikle otel ve restoranlardan yoğun ilgi görenSulaSil’i, temiz su, gül suyu ya da tercih edilen farklı doğal kokularla buluşturarak, saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale getirmek mümkün oluyor.
Doğal yapısından dolayı alkol ve benzeri kimyasalları kabul etmeyen 'SulaSil Tablet Mendil', selüloz yani ağaç lifli yapısı sayesinde hijyenik temizlik sağlıyor.

 

Petrol ve türev yapay polyester içermeyen 'SulaSil Tablet Mendil'den, bebeklerin kişisel temizlik ihtiyaçlarında ve ateşli hastalıklarda soğuk kompres olarak da faydalanmak mümkün.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri