Perakende PageSkin

Yeni nesil dürüm

Domino’s Pizza, Türkiye’nin yeni lezzeti Dürümos’u tüketicilerin beğenisine sundu Türkiye’nin Domino’s tarzı yeni dürümü: “Dürümos”

Yeni nesil dürüm

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s Pizza, eşi benzeri olmayan, Türkiye’nin yeni dürümü, enfes “Dürümos”u tüketicilerin beğenisine sundu. Dürümos üç farklı lezzeti ile, fırından çıkan, sıcacık, akışkan peynirli ve dışı çıtır çıtır haliyle dürümde Dominos tarzını yansıtıyor.

 

Türk mutfağının vazgeçilmezi dürüm, şimdi Domino’s Pizza’nın kendine özgü dokunuşu ile benzersiz bir lezzete dönüşüyor. Türkiye’nin en sevilen pizza markası Domino’s Pizza, lezzet tutkunlarına sunduğu enfes ürünü “Dürümos” ile dürüm keyfini katlıyor.

 

Daha önce pazara sunduğu Ekmek Arası lezzetiyle tüketicilerden büyük beğeni toplayan marka, pizzadaki üstünlüğünü sürpriz lezzetlere taşımayı sürdürüyor. Domino’s Pizza, pazara farklı bir soluk getirecek olan Dürümos’un tadı ve lezzeti ile tüketicilere yeni bir deneyim yaşatırken, bu yepyeni ürünün lansmanında ise başarılı oyuncu Enis Arıkan’la çalışıyor. Enis Arıkan, mizahi kişiliğini kullandığı tanıtımlarla Dürümos lezzetlerini eğlenceli bir dille tüketicilere anlatıyor.

 

Dürümde Domino’s Tarzı

Türkiye’nin Domino’s tarzı yepyeni ürünü Dürümos, fırından çıkan, sıcacık, akışkan peynirli ve dışı çıtır çıtır haliyle, farklılığını ve Domino’s ayrıcalığını hissettiriyor. Sunduğu her lezzete kendine has imzasını atan Domino’s Pizza, Dürümos’u fırından çıkarıyor ve yapılışında en kaliteli malzemeleri kullanıyor.

 

İsteyene çeşit çeşit Dürümos!

Bol malzemeli içeriği ve Domino’s ustalığıyla fırına verilen Dürümos’lar, birbirinden leziz 3 farklı çeşitle fırından çıkarak tüketicilerle buluşuyor. 

 

Tavuklu Dürümos, enfes tavuk parçalarını damakta eriyen mozzarella ve cheddar peynirleri, kırmızı köz biber, mantar ve yöresel lezzetler baharatıyla buluşturuyor. 

Üç Peynirli Dürümos ise mozarella ve cheddar peynirine bir de beyaz peyniri ekleyerek mükemmel bir uyu yakalıyor. Bu üç enfes peynire, kırmızı köz biber ve siyah zeytin de eşlik ediyor. ,

 

Bol Malzemeli Dürümos,ise akışkan mozzarella peyniriyle, kırmızı köz biber, mantar, mısır, siyah zeytin, sucuk, jambon ve sosisi bir araya getiren eşsiz bir lezzet sunuyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin