Yeni nesil çocuk festivali Tepe Nautilus dev çadıra geliyor

09 Eylül 2019 Pazartesi

Okula Dönüş Festivali 21 – 22 Eylül günlerinde Tepe Nautilus’a geliyor. Çocuklar, Türkiye’de ilk kez 2 bin 500 metrelik dev bir çadırda oyun oynama imkânı bulurken, dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ile tanışma fırsatı yakalayacak. Dev Monopoly ’den Nerf Kapışma Alanı’na, ana sahnede DJ Bumble Bee ile partiden, Optimus Prime dev robotlar,My Little Pony, Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Play-Doh maskotları ve Mr. Monopoly ile tanışmaya kadar çocuklar için büyülü bir dünyanın kapıları Tepe Nautilus’ta aralanıyor

yeni-nesil-cocuk-festivali-tepe-nautilus-dev-cadira-geliyor

Tepe Nautilus, dünyanın en sevilen oyunları ve şovlarını farklı bir deneyimle ziyaretçileri ile buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez, 2 bin 500 metrekarelik dev çadırda gerçekleşecek olan Okula Dönüş Festivali ile Tepe Nautilus, 21-22 Eylül günlerinde ziyaretçilerine unutamayacakları bir oyun deneyimi sunacak. 2 gün boyunca 10 binden fazla ziyaretçiyi ağırlaması beklenen festivalde çocuklar dünyayı kasıp kavuran oyunları büyük tema alanlarda oynarken, sevdikleri çizgi film karakterleriyle de tanışma fırsatı bulacak. Okula Dönüş Festivali ziyaretçileri, oyunların yanı sıra alanda bulunan eğlenceli şovlar ve eğitici etkinliklerle unutamayacakları deneyimler yaşayacak.

 

En sevilen karakterler dev çadırda

Okula Dönüş Festivali’nde çocuklar, Minika Çocuk etkinlik alanında Minika TV ve Minika Go’nun karakterleri Koyun Shaun, İstanbul Muhafızları, Littlest Pet Shop ve Maceracı Yüzgeçler ile tanışma fırsatı bulacaklar. Play Doh etkinlik alanında oyun hamurlarıyla yaratıcılıklarını geliştiren minikler, Play Doh maskotları ile My Little Pony etkinlik alanında ise Pinkie Pie ile keyifli dakikalar geçirecekler.

 

Transformers etkinlik alanında birbirinden farklı aktiviteleri deneyimleme şansı bulacak çocuklar, Transformers karakterleri Optimus Prime ve Bumble Bee ile bir araya gelecekler.

 

Retro Games ile geçmişe yolculuk

Festivalin en dikkat çeken alanlarından biri olan Retro Games’te minik ziyaretçiler daha önce hiç yaşamadıkları bir oyun deneyimi yaşarken, yetişkinler ise 80’ler ve 90’ların unutulmayan oyunları Commodore 64, Tilt, Atari, Arcade Games ve Langırt ile geçmişe yolculuk yapacaklar.

 

Eğlence ve macera bir arada

Nerf kapışma alanında yeteneklerini sergileyen çocuklar, heyecan, aksiyon ve takım ruhunu bir arada yaşayacaklar. Hasbro Gaming Area’da en sevilen kutu oyunları Monopoly, Süper Doktor, Connect 4 ve Bil Bakalım Kim? oyunları dev alanlarda oynanacak.  Alanda bulunan Dream Printer, çocukların ileride hayalini kurduğu meslekleri karikatürize edecek. Ana sahnede gerçekleşecek bubble, illüzyon, balon katlama showları, Youtuber Hasan Mustan’ın eğlenceli gösterisi ve birbirinden keyifli aktiviteler, miniklere renkli saatler yaşatacak.

 

*21 – 22 Eylül günlerinde Tepe Nautilus’ta gerçekleşecek Okula Dönüş Festivali’nin biletleri Biletix üzerinden satışa çıkacaktır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri