Yemeksepeti ünlü isimleri kurye yaptı

02 Eylül 2019 Pazartesi

Yemeksepeti’nin 9 – 31 Temmuz günleri arasında Edis ve Büşra Develi ile gerçekleştirdiği #AcıktırBeni kampanyasında beklenen anlar gerçekleşti ve ünlü 2 isim 6 şanslı kullanıcı için kurye olarak yemek teslimatlarını gerçekleştirdi

yemeksepeti-unlu-isimleri-kurye-yapti

Yemeksepeti’nin Edis ve Büşra Develi iş birliği ile gerçekleştirdiği #AcıktırBeni kampanyasında mutlu sona gelindi.

 

9-31 Temmuz günleri arasında devam eden #AcıktırBeni kampanyası kapsamında; sevilen ikilinin hayranları, Yemeksepeti’nin sosyal medya hesaplarından Edis ve Büşra Develi’nin iştahını artıracak yemek fotoğrafı veya video paylaşarak kıyasıya bir yarışa girdi.

 

Kampanya süresince Edis ve Büşra Develi’ye hayranları #AcıktırBeni hashtag’i ile yaklaşık 20 bin iştah açıcı video ve görsel paylaştı. Geçtiğimiz günlerde ise; bu paylaşımlar arasından en iştah açıcı olanları belirlendi ve kullanıcıların merakla beklediği anlar gerçekleşti.

 

6 şanslı hayranına yemek siparişlerini teslim eden Edis ve Büşra Develi, onlarla heyecan ve eğlence dolu anlar yaşadı. Edis ve Büşra Develi, hayranlarının siparişlerini götürmekle kalmadı onların evlerine konuk olup hem birlikte yemek yediler hem de sohbet ettiler. 6 şanslı kullanıcı arasından 2 kişi ayrıca 18.250’şer TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekini Edis ve Büşra Develi’den teslim aldı.    

 

Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi’nin hayranları için kurye yolculuğunu ve bu özel anlardan oluşan videoyu ise sosyal medya hesaplarından tüm takipçileriyle paylaştı.

 

Özellikle 18-24 yaş grubu lise ve üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği kampanya kapsamında; 2 kişi ise 18 bin 250 TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekine sahip oldu.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri