Yedinci Viteste Mutlu Son!

08 Eylül 2008 Pazartesi

33üncü Yeşil Bursa Rallisine katılan araçlar, iki günlük kıyasıya rekabetin ardından As Merkezdeki finish çizgisini gördü. Ralli, Fiat Motor Sporlarından Fatih Kara-Bilge Ayan ikilisinin galibiyetiyle sonuçlandı.

yedinci-viteste-mutlu-son
Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından Arkas Otomotiv 2008 Türkiye Ralli Şampiyonasının 5inci yarışı olarak düzenlenen 33üncü Yeşil Bursa Rallisi, iki günlük kıyasıya rekabetin ardından As Merkezde sona erdi. Motor sporlarına gönül verenler, iki gün süren heyecan fırtınası nedeniyle Bursanın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi As Merkezde buluştu. Önceki gün As Merkezden start alan rallide, 129.30 kilometresi özel etap olmak üzere toplam 527 kilometre yol katedildi. İlk gün Bursa-Yenişehir yolunu takip ederek sırasıyla Fethiye, Gölbaşı, Holiday Inn ve Fevziye etaplarını geçen araçlar, tekrar As Merkezdeki servis alanına döndü. Kıyasıya rekabetin kahramanı olan pilotlar, direksiyon başında tüm hünerlerini sergiledi. Adrenalin dozu giderek yükselirken, pilotlar da finish podyumunda yer almak için ter döktü.Bu yıl ilk kez asfalt parkurda gerçekleştirilen ve toplam 49 aracın katıldığı yarışlar, genel klasmanda Fiat Motor Sporlarından Fatih Kara-Bilge Ayan ikilisinin galibiyetiyle sonuçlandı. Türkiye Şampiyonu Serkan Yazıcı ve co pilotu Egemen Ertürk yarışı ikincilikle tamamlarken, Mehmet Besler-Erkan Gülerenin kullandığı araç ise As Merkezde kurulan finish alanına üçüncü sırada girdi. Dağhan Ünlüdoğan ile Ahmet S. Canın dördüncülük derecesiyle ayrıldığı yarışlarda, Bursalı Tolga Çilingir ve Deniz Akyüz de beşinci oldu.Maysan Mando Amortisörleri, AS Merkez, Holiday Inn Hotel, Nilkar Otomotiv, Ulutaş Yapı, Consept ve Line Medya Grup sponsorluğunda gerçekleştirilecek ralliye, etapların şehre yakınlığı nedeniyle Bursalılar da yoğun ilgi gösterdi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri