Yazın enerjisi Loft’un yeni koleksiyonunda saklı

Jean modasında yenilikleri ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken LOFT, yazın bitmeyen enerjik ritmini ruhunda barındıran İlkbahar- Yaz 2019 koleksiyonuyla yaza hazır

Yazın enerjisi Loft’un yeni koleksiyonunda saklı

Şehirli, özgün ve cesur stillere ilham olan koleksiyon, pantolonlardan şortlara, jean ceketlerden aksesuarlara kadar binlerce seçeneğiyle sezonun en hit parçalarını SS19 koleksiyonunda sunuyor.

 

LOFT, renkleri karıştırmaktan, yeni ve zamansız stiller oluşturmaktan korkmayan özgür ruhların stiline şıklık getiriyor. Kaliteli işçilik ve materyallerin bir araya gelerek hazırlandığı LOFT Jean pantolonlar ve şortlar, sezonun en rahat parçaları olarak öne çıkıyor.

 

Esnek kumaşlarıyla içinde rahat hareket edilebilen jeanleriyle LOFT, koleksiyonda yer alan ürünleriyle kullanıcıları çölde bir gezintiye ya da tropik bir ormanda yürüyüşe davet ediyor. Kendi içinde farklı ruhlara da sahip olan koleksiyon, birbirinden bağımsız stillere eşlik eden parçalarıyla da her zevke hitap ediyor.

 

SS19 koleksiyonundaki tasarım detayı, kişiye özel dikilmiş hissi veren kusursuz kalıbı, vücutta muhteşem duruşuyla bu sezonda da iddiasını sürdürüyor. Basic tasarımların yanı sıra geomerik formlar, stilize edilmiş yazı baskıları, zıt renklerin bir arada kullanıldığı sıra dışı tarzların da yer aldığı koleksiyonda rahatlık ve esnekliği bir arada sunuyor.