Yaz ayının heyecanı Anatolium Ankara’da yaşanıyor

19 Haziran 2019 Çarşamba

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, düzenlediği birbirinden keyifli etkinlikleri ve kampanyaları ile alışverişin ve eğlencenin ayrıcalıklarını ziyaretçilerine bir kez daha yaşattı

yaz-ayinin-heyecani-anatolium-ankarada-yasaniyor

Her yıl düzenlediği geleneksel yaza merhaba şenliklerini bu yıl da tekrarlayan Anatolium AVM, birbirinden keyifli etkinlikleri ile yaza merhaba diyerek ziyaretçilerini bir kez daha memnun etti.


15-16 Haziran günlerinde gerçekleşen ve dj performansı ile başlayan etkinliklerde pandomim gösterisi, canlı müzik dinletisi, ateşbaz gösterisi, sokak dansçıları performansı gibi etkinlikler yer alırken, özellikle mini sirk ve balon şov etkinlikleri çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

 

Eğlenceli etkinliklerin yanında ödüllü yarışmaların da düzenlendiği şenliklerde, kıyasıya yarışan katılımcılara çeşitli hediyeler verilirken, ziyaretçilere ise patlamış mısır ve pamuk şeker ikram edildi.


Ayrıca düzenlediği özel etkinlikler ile Babalar Günü’nü de kutlayan Anatolium AVM, babası ile birlikte greenbox perde önünde fotoğraf çektiren çocuklara fotoğraflarını hediye ederken, şut çekme yarışmasında dereceye giren babalara ise çeşitli hediyeler takdim etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri