Yataş’tan Beypazarı’na 2 mağaza

14 Mart 2017 Salı

Yataş Grup, Ankara Beypazarı’nda aynı anda Enza Home ve Yataş Bedding mağazası açtı.

yatastan-beypazarina-2-magaza

Yurtiçi ve yurtdışı mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam eden Yataş Grup; yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerinin bir arada satıldığı yeni Yataş Bedding mağazasını ve yenilikçi çözümler sunan yeni Enza Home mağazasını Ankara Beypazarı’nda hizmete açtı.


Enza Home mağazasında düzenlenen açılış törenine, Yataş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop,  Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve Yataş Grup Yöneticileri katıldı.


Yataş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Altop, açılışta yaptığı konuşmada, “Yatırımlarımıza tüm hızımızla devam ederken halka açık şirketler arasında en hızlı büyüyen şirket seçildik. Yataş Grup olarak yurtiçinde ve yurtdışında toplam 295 konsept mağaza sayımız bulunurken, 2017 yılında 80’i yurtiçinde, 27’si ise yurtdışında olmak üzere 100’ün üzerinde mağaza açmayı planlıyoruz” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri