Yataş Grup Karadağ’da mağaza açan ilk Türk mobilya markası oldu

Yatak ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan lider markası Yataş Grup, Karadağ’da mağaza yatırımı yapan ilk Türk mobilya markası oldu

Yataş Grup Karadağ’da mağaza açan ilk Türk mobilya markası oldu

Yataş Grup, yurtdışı mağaza yatırımlarını Karadağ’da açılan Enza Home mağazası ile sürdürüyor. Dekorasyonda şıklığın adresi Enza Home, Karadağ’da açılan yeni konseptteki Enza Home mağazası ile mobilya, yatak ve ev tekstili ürünlerini sunacak. Mağazanın açılış törenine Yataş Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, Genel Müdür Yardımcısı Ersin Serbes ile İhracat Bölge Yöneticisi Fatih Eralp katıldı. Türkçe karşılığıyla Akova olarak bilinen Bijelo Polje’de yer alan Enza Home mağazasının bin metrekarelik alanında modern, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım ürünleri müşterilerin beğenisine sunulacak.

Ev dekorasyonuna bir bütün olarak bakan Enza Home mağazalarında yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk ve köşe takımlarının yanı sıra tüketicilere kolaylık ve kombinasyon oluşturma imkanı sağlayan tamamlayıcı ürünler bulunacak.

Keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan, yaşam alanlarınıza konfor, yenilik, kalite, sağlık getiren Yataş Grup, Enza Home mağazaları ile Karadağ’daki tüketicilerin tüm ev dekorasyonu ihtiyaçlarına cevap verecek.

Yataş Grup, Karadağ’daki ikinci mağazasını bir yıl içinde başkent Podgorica’da açmaya hazırlanıyor.