Yataş Bedding’ten temmuz fırsat

Yataş Bedding’ten temmuz fırsat

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, Temmuz ayını yüzde 40’a varan indirimler, hediye çeki ve iki ay ertelemeli ödeme fırsatıyla karşılıyor.

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş Bedding Temmuz ayında indirim ve hediye çeki fırsatıyla yatak odalarınıza konfor getiriyor. Yataş Bedding, tüm yatak, baza ve başlıklarda geçerli yüzde 40’a varan indirimler ve 2 ay ertelemeli ödeme fırsatıyla yatak odalarını yeniliyor. Ayrıca 3.490 TL değerindeki yatak, baza ve başlık set alışverişlerine ev tekstili ürünlerinde geçerli 400 TL hediye çeki armağan ediliyor.

Yataş Bedding, baza, başlık ve yataktan oluşan Tesla ve Wool Sense çift kişilik setlerde de özel fiyatlar sunuyor. Kampanya çerçevesinde Tesla ve Wool Sense Set 2.388 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yataş Bedding’de fırsatlar bununla da sınırlı kalmıyor. Tüm beyaz ev tekstili ürünlerinde net yüzde 50 indirime ek yüzde indirim, renkli ev tekstili ürünlerinde ise yüzde 40’a varan indirimlerle büyük yaz fırsatları tüm Yataş Bedding mağazalarında sizi bekliyor. Kampanya 31 Temmuz’a kadar devam ediyor.