Yaklaşan bayram hediyesi Podium’dan!

Ankara’nın alışkanlıkları değiştiren alışveriş ve yaşam merkezi Ankara Podium Alışveriş Merkezi, yaklaşan bayramı unutmuyor ve ziyaretçilerine 25 TL değerinde hediye çeki veriyor

Yaklaşan bayram hediyesi Podium’dan!

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, yaklaşan bayram öncesi Başkentli ziyaretçilerine kampanyalar düzenleyip, hediyeler vermeye devam ediyor. Bayram alışverişini Podium’da yapan Başkentliler çekiliş veya kura olmadan 25 TL değerinde hediye çeki kazanacaklar.

 

24-31 Ağustos tarihleri arasında Ankara Podium Alışveriş Merkezi’ne gelerek 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes Podium’dan 25 TL değerinde hediye çeki kazanacak. Ziyaretçiler alışverişlerine karşılık aldıkları fiş/faturayı Podium danışma noktasına götürerek hediye çeklerini alabilecekler. Kazanılan hediye çekleri 04 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacak.

 

Alışılagelmiş AVM kültüründen farklı hizmet vermeye devam edeceklerini belirten JLL yönetimi, Podium‘u sadece alışveriş merkezi değil, aynı zamanda bir yaşam merkezi olarak kurguladıklarını ve Podium’da her zaman bu yönde bir hizmet anlayışının var olacağını ifade ediyor.