Westpark 1’inci yaşında özel etkinlikler planlıyor

Westpark Outlet 1’inci yaş günü kutlamalarına çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile başladı

Westpark 1’inci yaşında özel etkinlikler planlıyor

Westpark Outlet Alışveriş Merkezi, Bayraklı Kaymakamlığı ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirdiği "Sevgi Çiçekleri Piknik Şöleni Projesi" kapsamında, İlçe sınırlarında bulunan 23 okulun 36 özel eğitim ve rehabilitasyon sınıflarında eğitim gören öğrenciler, aileleri ve öğretmenleriyle birlikte bin kişi için Çiçekli Köy’de dün büyük bir piknik organizasyonu gerçekleştirdi.

 

Özel servisleriyle taşıma merkezlerinden alınan öğrenci ve veliler piknik alanına getirildiler. Rengarenk süslenmiş alanda konukları palyaço ve maskot karakterler karşıladı. Bir kısım çocuklar kurulan büyük sahnede şarkılarla dans edip oyunlar oynarken, diğer çocuklar ise şişme oyun parkurlarında eğlencenin tadını çıkarttılar. Gün boyu devam eden organizasyonda özel eğitim öğrencileri ve ailelerine et döner, ayran, pamuk şeker, popcorn, su böreği, dondurma gibi yiyecekler ikram edildi. Piknik organizasyonuna Bayraklı Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şuayip Üner, Şube Müdürü Zülfükar Türe, Bayraklı İlçe Sağlık Müdürü Aslıhan Onur, Özel Büro Müdürü Hasan Kapsız, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakıf Müdürü Burcu Ozan ve Tankar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan katıldı.

 

Sosyal sorumluluk projelerinin Westpark Outlet için en önemli konular biri olduğundan bahseden Tankar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan: “Westpark olarak her sene çoğaltarak devam ettireceğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle yaşama daha büyük bir anlam katacağız.” İfadelerinde bulundu.