Wedding World Kuyumcukent’ten “sevgi’ye yatırım” hediyesi

14 Şubat’a kadar Wedding World Kuyumcukent’ten 500 TL alışveriş yapanlar, 0,25 gram külçe altın hediyesi ile “aşklarına yatırım” yapacak. Pırlanta, elmas, zümrüt, yakut gibi mücevherlerde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı ile sunulan “külçe altın hediye kampanyası”, “aşk”ın sonsuz yatırımı olacak gibi görünüyor

Wedding World Kuyumcukent’ten “sevgi’ye yatırım” hediyesi

Her masal bir gün gerçek olur diyorsanız, Wedding World Kuyumcukent AVM’nin masallardan ilham aldığı 500 TL alışverişe 0,25 gram külçe altın hediye kampanyası sizin “aşk”ınızın masalı olabilir. Üstelik pırlanta, elmas, yakut, zümrüt gibi mücevherler ve altın tasarımlar da yüzde 50’ye varan indirim fırsatı ile sunulan “külçe altın hediye” kampanyası 14 Şubat’a kadar tüm alışverişler için geçerli olacak.

Wedding World Kuyumcukent, dünyaca ünlü abiye kıyafet ve gelinlik markalarından altın, gümüş, değerli mücevherler ve takıya, çeyizden tekstile, davetiyeden kınaya kadar uzanan çeşitlilikte mağaza karması ile evlilik alışverişlerinin Türkiye’deki en önemli merkezi konumunda. İçinde nikâh ve düğün salonları da bulunan Yenibosna'daki Wedding World Kuyumcukent Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü alışverişleri için 14 Şubat’a kadar Türkiye’nin “En Ucuz Altın Alışveriş Merkezi” olacak.

Wedding World Kuyumcukent’in içinde bulunan ve imalattan halka satış yapan 100’ün üzerinde kuyumcu mağazasında 14 Şubat’a kadar sürecek “Sevgi’ye Külçe Altın Yatırımı Yapın” kampanyası kapsamında altın, pırlanta ve değerli mücevherlerde “Yüzde 50’ye varan indirim” kampanyası gerçekleştirilecek.

Wedding World Kuyumcukent'te açılan 200’ün üzerinde kuyumcu, gelinlik, çeyiz, abiye, davetiye, şekerleme, ayakkabı mağazalarının yanı sıra, alışveriş merkezi her yıl düzenlediği iddialı kampanyalarıyla tüketicinin dikkatini çekiyor. Sevgililer Günü hediye alışverişleri ve altına yatırım yapanlar için yüzde 50’ye varan indirim avantajı sadece 14 Şubat’a kadar sürecek.