Wedding World Kuyumcukent’ten “külçe altın” hediye

“Evlilik alışveriş merkezi” Wedding World Kuyumcukent’te “Sevdiğinizin hediyesi sizden, sizin hediyeniz Wedding World’den” olacak. 14 -31 Aralık günleri arasında Wedding World Kuyumcukent AVM içerisinde yer alan mağazalardan tek seferde 500 TL ve üstü alışveriş yapan herkese “külçe altın” hediye ediliyor

Wedding World Kuyumcukent’ten “külçe altın” hediye

Wedding World Kuyumcukent, altın, gümüş, pırlanta, tek taş, mücevher gibi kadınların gönlünü fetheden tüm kuyumculuk ürünlerinden gelinliğe, davetiyeden aksesuara, ayakkabıdan abiye giysilere kadar onlarca seçenek sunuyor. Wedding World Kuyumcukent AVM’de 14 Aralık’tan itibaren ise 500 TL ve üstü alışveriş yapanlara anında “külçe altın” hediye ediliyor.

14 Aralık’ta başlayan ve 31 Aralık’a kadar devam edecek olan “külçe altın hediye” kampanyası ile Wedding World Kuyumcukent’teki herhangi bir mağazadan tek seferde 500 TL ve üstü alışveriş yapan herkese “külçe altın” hediye ediliyor. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılmak isteyenler, 500 TL ve üstü alışveriş yaptıkları mağazadan aldıkları fişi AVM danışma noktasına ibraz ederek hemen anında külçe altın hediyesini alabiliyor.

Wedding World Kuyumcukent AVM, imalattan halka en ucuz altını sunarak yılbaşı öncesi sevdiklerine henüz hediyelerini seçmemiş olanlar, evlilik hazırlıkları yapanlar, kuyum, abiye ya da aksesuar ihtiyacı olanlar için hem en uygun fiyatlı alışverişi hem de “külçe altın” hediyesi sunuyor. Wedding World’den ister kendi ihtiyacınız olanlar için alışverişinizi yapabilir ister kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için bir külçe altın sahibi olabilirsiniz.