Wedding World Kuyumcukent’te büyük değişim

25 Aralık 2012 Salı

Yılbaşı kampanyası ile beraber müşterilerinin karşısına bambaşka bir yüzle çıkan Wedding World Kuyumcukent AVM, herkesin beğenisini kazandı

wedding-world-kuyumcukentte-buyuk-degisim

Yeni bir logo, yeni bir kurumsal imaj ve yepyeni bir vizyonla atağa geçen Wedding World gelen tepkilerden çok memnun olduğunu ve bu değişimin onları kesinlikle çok olumlu etkilediğini de belirtti.

Atılan bu büyük adımda, çalışıyor oldukları yeni reklam ajanslarının büyük bir etkisi olduğunu ekleyerek; bundan sonra çok daha canlı, çok daha hareketli bir “evlilik markası” olarak tüketiciyle buluşacağını söyleyen Wedding World Kuyumcuken AVM, evlilik denilince akla gelen ilk marka olma yolunda büyük adımlar atıyor.

Televizyon, radyo, outdoor ve sosyal medya alanlarında da reklam ataklarında bulunan Wedding World AVM, bu durumun yalnızca yılbaşına özel olmadığının, bundan sonraki tüm etkinlik ve kampanya dönemlerinde bu denli aktif olacağının da sinyallerini veriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri