Wedding World Kuyumcukent AVM büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin tek evlilik ve altın alışveriş merkezi Wedding World Kuyumcukent AVM, yenilenen yüzü ile her geçen gün daha çok ziyaretçi ağırlamaya devam ediyor

Wedding World Kuyumcukent AVM büyümeye devam ediyor

Evlilik temalı ilk alışveriş merkezi olarak diğer AVM’lere göre çok ayrı bir yeri olan bu merkez, evlilik ve nişan gibi hazırlıklar içerisinde olan ziyaretçilere hitap ediyor. Zenginleşen ürün portföyü ile gelin ve damat adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Wedding World Kuyumcukent AVM, kuyumcudan gelinliğe, davetiyeden ev tekstiline, abiye giyimden kına, organizasyona kadar evliliğe dair tüm ihtiyaçları bünyesinde topluyor. Evlilik alışverişlerinin Türkiye’deki en önemli merkezi konumundaki “Evlilik ve Altın Alışveriş Merkezi”,  200’den fazla farklı mağazası ve uygun fiyatları ile tüketicinin dikkatini çekiyor.

AVM, başta Akay Gelinlik olmak üzere, 10’un üzerinde gelinlik firması ile gelinlik hayalleri kuran bayanlara zengin seçenekler sunuyor. Akay Gelinlik’in Premium mağazası olan 1000 metrekarenin üzerinde yer alan showroomunda, en yeni gelinlik modellerini deneyerek keyifli bir alışveriş yapmak mümkün. Her geçen gün açılan mağaza sayılarının da artıyor olması, yatırımcıların da evlilik konseptli AVM fikrini sevdiğini gözler önüne seriyor.

Evlilik hazırlıklarını tek bir noktadan yapabiliyor olmaktan memnun olan müşteriler,  heyecanlı olduğu kadar stresli de olan bu dönemde, AVM’de bulunan bol çeşit ve uygun fiyat politikasının da işlerini bir kademe daha kolaylaştırdığını belirtiyorlar.

Türkiye’nin en büyük altın üretim tesisi olan Kuyumcukent’in bünyesinde bulunmasının gücünden faydalanan Wedding World Kuyumcukent AVM, ucuz altın fiyatları ile de oldukça iddialı. AVM’de bulunan  100’ün üzerindeki kuyum mağazası, atölyelerinde ürettikleri altın takı, mücevherleri \%40’a varan indirimli fiyatlarla müşterilerine sunuyor