Perakende PageSkin

Watsons ürün ailesini genişletiyor

Watsons Türkiye, “Watsons’’ markalı ürünlerini kişisel bakımına düşkün müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Her geçen gün genişleyen Watsons markalı ürün ailesinin en yeni üyeleri arasında; birbirinden hoş kokularıyla katı sabun ve köpük sıvı sabun çeşitleri yer alıyor.

Watsons ürün ailesini genişletiyor

Her biri zengin formülasyona sahip, tertemiz, ışıl ışıl, hoş kokulu ve yumuşacık bir cilt için Watsons ailesine yeni katılan “Watsons’’ markalı ürünler ;  hoş kokuları ile mest ederken, sonbaharın gelişiyle kuruyan ve bakıma ihtiyacı olan ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamaya da yardımcı oluyor.

 

Cilt güzelliğinin doğal sırları Watsons’ın yeni katı sabun çeşitleri ile açığa çıkıyor

 

Yüksek kalitedeki bitkisel yağlarla geliştirilen zengin formüllü Watsons katı sabunlar, cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı oluyor ve kapsamlı bir bakım sunuyor. Her zevke ve cilt tipine uygun Watsons katı sabunların avokado, aloe vera, zeytinyağı, lavanta, keçi sütü ve hindistan cevizi olmak üzere 6 farklı çeşidi bulunuyor.
Watsons’ın en yeni ürünlerinden köpük sıvı sabunlar köpük formları ve gliserin içeren özel formülleri sayesinde ellerinizi etkili ve narin bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor. Pratik tasarımı ile kolay bir kullanım sunan köpük sıvı sabun çeşitleri, hoş kokulu formülleriyle de ellerinizde ferah ve temiz bir his bırakıyor.


 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin