Watsons tüketicilerine 100’e yakın markayla hizmet veriyor

Watsons tüketicilerine 100’e yakın markayla hizmet veriyor

Kaliteli ve yenilikçi perakende anlayışıyla geniş yelpazeye sahip ürün gruplarını güzelliğine ve bakımına özen gösteren milyonlarca müşterisine sunan Watsons, dünyanın en sevilen güzellik ve kişisel bakım markalarını Türkiye’ye getirmeye devam ediyor.

 

100’e yakın marka ve 4 binin üzerinde ürün sadece Watsons’ta

Watsons sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de satışa sunulan Avrupa ve Asya’nın sevilen markaları Revolution, I Heart Revolution, Deborah Milano, Revlon, e.l.f.,  Naturals by Watsons, Pure Beauty, Solait, Collagen by Watsons, Target Pro by Watsons, Dermaction Plus by Watsons, Frudia, Dr. Organic, Dicora ve kendi adını taşıyan Watsons markalı ürünleri ile renkli kozmetikten cilt bakımına, saç bakımından vücut bakımına ve parfüme kadar dünya çapında rekor satışlara imza atan 100’e yakın marka ve 4 binin üzerinde ürünle müşterileriyle buluşuyor.

 

Watsons, Revolution’dan Deborah Milano’ya ve Revlon’a, NYX Proffessional Makeup’ten e.l.f.’e instagram’da milyonların üzerinde takipçileri olan makyaj markaları ile tüm makyaj severlerin kalbini kazanıyor. Serilerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Revolution, Deborah Milano, Revlon, NYX Proffessional Makeup ve e.l.f., birbirinden renkli far paletlerinden, ruj ve fondötenlere, allıklardan aydınlatıcılara kadar sunduğu ürünler ile makyaj severlerin favorisi olurken eğlenceli ve kompakt tasarımları ile de büyük beğeni topluyor.

 

Cilt bakımı, vücut bakımı ve güneş ürünleri kategorilerinde Watsons mağazaları ve Watsons.com.tr’nin en çok tercih edilen cilt bakım markaları arasında yer alan Naturals by Watsons, Pure Beauty, Collagen by Watsons, Target Pro by Watsons, Dermaction Plus by Watsons, Frudia, Dr.Organic ve Solait her türlü cilt tipi ve ihtiyacı için sunduğu geniş ürün seçenekleri ile dikkat çekiyor.