Watsons’tan temizleyici ve aydınlatıcı özellikli iki yeni seri

Watsons’tan temizleyici ve aydınlatıcı özellikli iki yeni seri

Cilt bakımına düşkün olanların bir numaralı tercihi Collagen by Watsons’ın Temizleme ve Onarım serileri, bu yaz taze ve parlak bir cilt isteyenleri bekliyor.

Cilt bakımına dair Uzak Doğu’nun tüm sırlarını ürünlerinde birleştiren Collagen by Watsons, içeriğindeki kolajen ile gençlik sırrının kapılarını aralıyor.
Collagen by Watsons, bakım ritüellerini güzelleştirecek iki yeni seriyi beğenilere sunuyor.

Dokulara esneklik sağlayan ve cildin en temel yapı taşlarından biri olan kolajen proteini cilde esneklik kazandırıyor, ince çizgi ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Günlük hayatın yoğunluğu ve stresi nedeniyle yıpranan ve kirlenen cilde derinlemesine bir bakım sunan Temizleme Serisi’nin ürünleri; köpük ve su formundaki farklı cilt temizleme alternatifleriyle her cilt tipine uygun bakım çözümleri sunuyor.

  • Collagen by Watsons Cleansing Oil to Foam Temizleyici; PEPHA-CTIVE ve SWEETONE ile zenginleştirilmiş güçlü formülü ile cilde yumuşak ama bir o kadar etkili bir temizlik sunuyor. Hafif yapısı sayesinde kullandıktan sonra ciltte yağlı bir his bırakmayan ürün, farklı cilt tiplerine de kolaylıkla uygulanabiliyor. Kuru cilde dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanan ürün ardından durulanarak ciltten hızlı bir şekilde temizlenebiliyor.
  • Collagen by Watsons Cleansing Micellar Temizleme Suyu; içeriğindeki PEPHA-CTIVE ve SWEETONE ile cilt üzerindeki gözeneklerde biriken yağ ve kiri ortadan kaldırmaya ve cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı oluyor. Misel temizleme suyu akışkan yapısı sayesinde cildin tüm katmanlarını derinlemesine temizliyor. Pamuk yardımıyla tüm cilde uygulanabilen temizleyici durulama gerektirmiyor.
  • Collagen by Watsons Cleansing Köpük Temizleyici; PEPHA-CTIVE ve SWEETONE ile formüle edilen köpük formundaki temizleyici; ciltteki sebumu, kiri ve hafif makyajı temizleyerek cilde ferahlık kazandırıyor. İçeriğindeki tri-kolajen ile cildi temizlerken, nemin korunmasına da yardımcı olan Köpük Temizleyici, cildin günün her saatinde parlaması için enerji veriyor. Özel silikon fırça yardımıyla 2 dakika boyunca masaj yapılarak yüze uygulanan kabarcıklar ardından ılık suyla durulanıyor.

 

 

Cilde ihtiyacı olan nemi sağlayan Onarım Serisi; zenginleştirilmiş  formülü sayesinde cildin elastikiyetini artırmaya, taze ve genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

  • Collagen by Watsons Trouble Free Spot Essence Leke Karşıtı Krem; güçlü formülü sayesinde ciltteki sorunlu noktaların onarılmasına yardımcı oluyor.
  • Collagen by Watsons Trouble Free Jel Krem; ciltte oluşturduğu nem bariyeri sayesinde cildin gözle görülür şekilde pürüzsüz ve bakımlı görünmesini destekliyor. Temiz cilde yeterli miktarda masaj yapılarak uygulanan ürün, gün boyunca cilt üzerinde kalarak tazelik sunuyor.