Watergarden Kadınca Fest'te Ünlüler Geçidi

Kadına Dair Herşey Watergarden Kadınca Fest'te bir araya geldi. Müzik, Eğlence, Söyleşi ve Alışveriş ilk kez buluştu.Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş ve yaşam mer.kezi Watergarden İstanbul, Banu Noyan organizasyonuyla 27-28-29 Eylül'de Türkiye'nin kadınlara özel ilk alışveriş festivali Kadınca Fest'e ev sahipliği yaptı

Watergarden Kadınca Fest'te Ünlüler Geçidi

Kadınca Fest'te 3 gün boyunca adeta büyük bir şölen yaşandı. Binlerce kişinin ziyaret ettiği festivalde alışveriş coşkusunun yanı sıra birbirinden ünlü isimlerle söyleşiler de gerçekleşti.

7'den 70'e herkesin büyük bir ilgi gösterdiği festivalde, önemli markaların yanında özel tasarım ve el yapımı ürünlerden oluşan standlar, katılımcıların akınına uğradı.

Ünlü Konuklarla Sürpriz Buluşmalar 


Festivalde pilates uzmanı Ebru Şallı ile Sağlıklı Yaşam Önerileri, ünlü şef Yağız İzgül ile Tek Gecelik Yemekler, duayen modacı Neslihan Yargıcı ile Nerede Ne Giyelim, evinizin mimarı Selim Yuhay ile Dekorasyonda Sihirli Dokunuşlar, Nermin Gül ile Merak Ettiğiniz Özel Lezzetler konularında söyleşiler yapıldı.

3 gün boyunca uzmanlarının ağzından dekorasyon, moda, saç, makyaj trendleri konuşulurken, ünlü şefler mutfağın püf noktalarını ve çok özel tarifleri paylaştı.

Katılımcıların sorularını tek tek yanıtlayan ünlü isimler, standları ziyaret ederek hem alışveriş yaptı hem de girişimcilere tavsiyelerde bulundu.

Müzik, eğlence, söyleşi ve alışverişi buluşturan Kadınca Fest Alışveriş Festivali, rengarenk görüntülere sahne oldu.