Vodafone Avrupa’ya Türk CEO!

30 Kasım 2018 Cuma

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi Serpil Timuray, Vodafone Grubu Avrupa Bölgesi CEO’su olarak atandı

vodafone-avrupaya-turk-ceo

Dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketi Vodafone’da, 2014yılından bu yana Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu’nda yer alan Serpil Timuray, Vodafone Grubu Avrupa Bölge CEO’su olarak atandı. Timuray, yeni görevinin yanında Dünya İcra Kurulu’ndaki görevine de devam edecek. Serpil Timuray’ın Avrupa Bölge CEO’luğu göreviyle birlikte, Vodafone Türkiye’de, Vodafone Avrupa Bölgesi’ne dahil edildi.

 

Vodafone Türkiye Yönetim Başkanlığı sorumluluğunu da sürdürecek olan Timuray, bugüne kadar birçok küresel lansmana liderlik yaptı. Önceki görevi Ticari Operasyonlar ve Strateji Dünya Başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği lansmanlar arasında; şirketin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen “The Future İs Exciting. Ready? (Gelecek Heyecan Verici. Hazır mısın?) sloganı ile sunulan marka stratejisi ve marka kimliği relansmanı, “V by Vodafone” bireysel loT servislerinin lansmanı, müşterilerin dijital deneyimini artırmak üzere geleceğin dijital teknolojilerinin kullanıldığı Dijital Müşteri Deneyimi Programı ve dünyanın en popüler uygulamalarını sınırsız kullanma hakkı tanıyan “Vodafone Pass” lansmanı akıllara geliyor.

 

Kaynak: AAOnline Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri