Vivense’nin en büyük mağazası Afyon’da açılıyor

Vivense’nin en büyük mağazası Afyon’da açılıyor

Ev ve yaşam alanlarına ilham verici, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışını getiren Vivense, 70’den fazla showroomu ve satış noktasına bir yenisini daha ekliyor! Seçilmiş ürünleri, özel koleksiyonları ve iç mimarlık hizmeti ile güzel evler tasarlamak üzere eşsiz bir deneyim sunan Vivense, ilk büyük metrekareli showroomunu Afyon’da açıyor.

Daha Geniş Bir Alan

1.500 metrekarelik alana yayılan Afyon Showroom; Vivense Kids Koleksiyonu, dekorasyon ürünleri, uyku grubu, ev tekstili ve sofra ürünleri ile genişleyen ürün skalasını, 40 farklı tematik alanda müşterileriyle buluşturuyor. İlk kez Afyon Showroomda başlatılan yerinde satış uygulamasıyla, nakliye gerektiren büyük mobilyalar haricindeki tüm ürün grupları, showroomdan paketlenip satın alınabiliyor. İlerleyen dönemlerde ise Vivense, yerinde satış uygulamasını tüm showroomlarında hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Geniş Ürün Seçkisi

Ev tekstili, sofra grubu ve ev aksesuar ürünlerine geniş yer verilen Afyon Showroom’da, farklı stilde ve çizgide hikayesi olan tasarımlar bulunuyor. Konforlu ve mutlu bir uyku deneyimi için tasarlanan Luna by Vivense yatak ailesine de showroomda büyük bir alan ayrılırken; Vivense Collection’ın Kids seçkisinden 6 farklı serisi sergileniyor. Bunun yanı sıra, kendi yaşam stillerine ve ihtiyaçlarına uygun doğru kumaşı arayanlar için düşünülmüş Vivense Exclusive Kumaş Koleksiyonu, farklı doku, renk ve desenleriyle Afyon Showroomda da yer alıyor.

Vivense Touch İç Mimarlık Hizmeti

Geniş ürün seçkisiyle beraber, Touch İç Mimarlık ofislerinin yer aldığı Afyon Showroomda, Vivense’nin uzman iç mimar ekibi evini yenilemek isteyenlere birebir danışmanlık ve proje hizmeti veriyor.