Nebim, taksitli satış yapan perakendeciler ile buluştu

24.05.2017

Nebim, geçtiğimiz günlerde Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlediği ve taksitli satış yapan perakendeciler ve alışveriş merkezlerinden oluşan müşterilerini ağırladığı etkinlikte, Nebim V3'ün taksitli satışa yönelik sektörel uygulamalarını ve verim artıracak yeni gelişmelerini katılımcılar ile paylaştıEtkinlikte Nebim V3 kullanan Evkur, Özşanal, Ufuk Mefruşat ve Vizyon Park – Bellezza firmalarının yetkilileri de Nebim V3 taksitli satış ile ilgili deneyimlerinden bahsetti. Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı’nın 1.1.2018 itibariyle desteğinin sona erdirileceği duyurulmuş olan Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçiş olanaklarından bahsettiği açılış konuşmasında, Nebim V3’ün taksitli satış uygulamalarını kullanan firmaların sayısının 150’yi bulduğunu ifade etti.

Taşçı'nın ardından Nebim V3 Taksitli Satış uygulaması ile ilgili farklı özelliklerle detaylı müşteri kaydı oluşturma, müşteri doğrulama sistemiyle kontrollü müşteri indirimi, müşteri görüşmelerinin kayıt altına alınması, aynı alışveriş için birden fazla kefil seçimi ve kefil sorgulaması, reyon fişlerinin kasada aynı siparişte birleştirilmesi, istihbarat anketi ve sonuçları, farklı lokasyonlardan ürün teslimatı, şüpheli alacakların tespiti, avukat ve icra takibi gibi birçok yenilik ve geliştirme Nebim uzmanları tarafından katılımcılar ile paylaşıldı.

Etkinliğin ikinci bölümünde ise; Evkur, Özşanal, Ufuk Mefruşat ve Vizyon Park – Bellezza firmalarının yetkilileri Nebim V3 Taksitli Satış uygulamasının iş süreçlerine sağladığı katkıları ve elde ettikleri verimi örneklerle katılımcılara aktardı.
Nebim V3 Taksitli Satış

Taksitli Satış Yapan Perakendeciler ve AVM'ler için Nebim V3 Taksitli Satış Çözümleri 2017


Nebim | İş Geliştirme Yöneticisi Tolga Toy

Nebim V3 Taksitli Perakende Satış ile Siparişten, istihbarata, ürün teslimatından ödemeye, şüpheli alacaklardan Avukat takibine kadar tüm süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetin.


Meral Güngör | CPM Ürün Yöneticisi

Nebim V3 Taksitli Perakende Satış Raporlamaları süreçlerinizi daha verimli yönetin.


EVKUR | Bilgi İşlem Sistemleri Yöneticisi Yalçın Aydın

"Tedarik sürecinden satışa kadar geçen tüm süreci Nebim V3 ile etkin bir şekilde yönetebiliyoruz."


ÖZŞANAL Mesut Arpacı | IT Yöneticisi

Taksitli satışta en çok ihtiyaç duyduğumuz şüpheli alacak takibi, icra takibi ve ürün seri numarası takibini Nebim V3 ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.


UFUK MEFRUŞAT Bilal Çetiner | Mağaza Yöneticisi

Sonradan teslimli taksitli satışlarımızda istihbarat süreçlerini Nebim V3 ile çözerek ürün teslimlerini daha etkili bir araştırma sonucu gerçekleştirebiliyoruz.


VİZYON PARK | BELLEZZA Ebru Yavuzoğlu | Bilgi İşlem Müdürü

Nebim V3'ün esnek ve kişiye özel çözümler üretilebilen raporlama altyapısı sayesinde süreçlerimizi daha net olarak takip edebilir hale geldik.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri