AVM'lerde anketler artık akıllı, dokunmatik ve kişiye özel

22.09.2017

AVM'lerde üyelik başvuru formlarını doldurtmak zorlu bir süreçtir. Kampanya katılım noktasında yoğun kuyrukta detaylı bilgileri müşterilerden doldurmasını istemek, verilen yanıtları kayıt sistemine girmek çoğu zaman verimli olmuyor
Kişisel bilgiler dışında müşteri persona analizleri için çok gerekli olan alışveriş alışkanlıkları, AVM ziyaret nedenleri, kişisel beğenileri, mağazalarla ilgili düşünceleri ve kampanya memnuniyeti gibi ek bilgileri toplamak artık Apollo anket sistemi ile çok daha kolay. 

 


 

Kampanya katılımında müşterilerden bilgi alırken "canlanan" ve o sıra işlemi alınan müşteriye ismiyle hitap edip, AVM'ye hoşgeldin diye tablet uygulaması, kişiye özel sorular sorabiliyor. Cinsiyet, yaş, alışveriş yapılan mağaza, çocuk bilgisi gibi kriterlere göre sorulan sorular farklılaşabiliyor. 

 

Şık tasarımı ve ilgi çeken arayüzü ile kampanya kayıt noktasına gelen müşterilerin yüzde 67'i tablete dokunup, soruları yanıtlıyor. Bu oran, elle doldurulan anketlere göre 2 kat daha yüksek.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri