“Venezia Sahne” perdelerini çocuk oyunlarıyla açıyor

13 Şubat 2018 Salı

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olarak Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet’te, birbirinden keyifli oyunların sergileneceği tiyatro sahnesi “Venezia Sahne Gösteri Merkezi” açılıyor

venezia-sahne-perdelerini-cocuk-oyunlariyla-aciyor

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan ve Venedik temalı su kanallarında gondollarla alışveriş keyfi sunan Venezia Mega Outlet’te tiyatro keyfi başlıyor. Venezia Mega Outlet Cinens Sinemaları’nın içerisinde yer alan tiyatro salonu Venezia Sahne Gösteri Merkezi 17 Şubat’ta perdelerini çocuk oyunlarıyla açıyor.

 

17 Şubat Cumartesi günü ilk tiyatro oyunu ile perdelerini açacak Venezia Sahne’de, her Cumartesi ve Pazar saat 12:30’da minik tiyatroseverlerin kültürel ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak farklı oyunlar sahnelenecek. Venezia Sahne, farklı sanatçıların akustik konserleri, stand up gösterileri ve sahne performanslarını da seyircileriyle buluşturacak.

 

Çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen masal kahramanları, Venezia Sahne’de hayat bulacak. Tiyatro oyunları, her hafta Cumartesi ve Pazar günleri seyircisiyle buluşacak.

 

Biletler 15 TL’den satışa sunulacak, sinema gişesinden ve www.cinens.com’dan temin edilebilecek.

 

7 farklı oyunun sergileneceği tiyatro programı şöyle:

17 Şubat Cumartesi- Pinokyo

18 Şubat Pazar - Kulkedisi

24 Şubat Cumartesi- Kayip Prenses Rapunzel

25 Şubat Pazar- Alice Harikalar Diyarında

03 Mart Cumartesi - Kırmızı Başlıklı Kız

04 Mart Pazar- Keloğlan

10 Mart Cumartesi- Erik ve Sevimli Patiler

11 Mart Pazar- Pinokyo

 

Venezia Sahne Gösteri Merkezi, ilerleyen dönemlerde farklı sanatçıların akustik konserleri, stand up gösterileri ve sahne performanslarını seyircileriyle buluşturacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri